سامانه پیامک جهان اس ام اس در زمینه وب سرویس و ارسال پیامک از وب سرویس تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا بهترین وب سرویس‌های ارسال پیامک را در اختیار برنامه نویسان قرار دهد، تا به آسان‌ترین روش، امکان ارسال پیامک برای برنامه نویسان و توسعه‌ دهندگان فراهم باشد. برای استفاده از سیستم URL وب سرویس پیامکی جهان اس ام اس و ارسال پیامک از طریق نرم افزار (اپلیکیشن و سایت) می‌توانید علاوه بر افزونه‌ پیامکی که به صورت آماده و رایگان برای کاربران آماده شده است از url وب سرویس زیر استفاده نموده و سامانه پیامک را به نرم افزار دلخواه خودتان متصل نمایید.

سرعت ارسال پیامک از طریق URL :

وب سرویس URL به گونه‌ای است که تمامی متن از طریق وب سایت شما تولید شده و به سرور ما ارسال می‌شود بنابراین نیازمند تایید ناظر انسانی است، به این معنی که بعد از هر بار ارسال، پیامک شما می‌بایست توسط واحد مانیتورینگ بررسی شده و سپس ارسال شود.

وب سرویس ارسال پیامک از طریق الگو جدیدترین روش ارسال پیامک از طریق سامانه پیامکی است که پیامک‌های شما بدون تایید ناظر انسانی ارسال می‌شود. در این حالت پیامک با سرعت بالا و کمتر از ۵ ثانیه در ۲۴ ساعت شبانه روز ارسال می‌شود. ما پیشنهاد می‌کنیم مخصوصا برای ارسال پیامک اعتبارسنجی و otp از سرویس ارسال بر اساس پترن استفاده نمائید زیرا با افزایش سرعت ارسال پیامک باعث می‌شود که کاربران سایت شما احساس بهتری داشته باشند.

در این حالت شما قالب کلی پیامک خود را مشخص می کنید و سپس فقط اسم، کد رهگیری و مواردی که نیاز است را متغیر قرار خواهید داد ، در ادامه نحوه استفاده از وب سرویس url آموزش داده شده است که شما می توانید از این وب سرویس برای ارسال پیامک استفاده نمایید.

طریقه استفاده به شرح زیر می باشد :

شماره خط اختصاصی = from
شماره موبایل کاربر = to
پیام متن = msg
نام کاربری = uname
کلمه عبور = Pass

https://sms.jahansms.com/class/sms/webservice/send_url.php?from=fromnumber&to=yourtdestnumber&msg=yourmsg&uname=youruname&pass=yourpass

چه زمان از افزونه پیامک استفاده کنیم؟

اگر از قالب پیامک وردپرس یا سایر سیستم‌های مدیریت محتوا استفاده می‌کنید بهترین راهکار استفاده از افزونه وردپرس یا افزونه ووکامرس است که قبلا توسعه داده شده است اما اگر نیازمند یک افزونه خاص هستید که تاکنون توسعه داده نشده است می‌توانید از وب سرویس‌ های url یا وب سرویس پترن استفاده نمایید و خودتان آنچه در ذهن دارید را پیاده سازی کنید. البته تیم جهان اس ام اس همواره در حال توسعه وب سرویس ها و خصوص افزونه های پیامکی است می توانید پشنهادات خود در مورد توسعه افزونه را از طریق فرم تماس با ما، به ما اطلاع دهید تا افزونه های وردپرسی را به صورت رایگان توسعه دهیم.

مطالب مرتبط

بدون نظر

ارسال نظر

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
شماره تماس: 09011823003
ایمیل: Info@jahansms.com
1090a120-paba0vyyh8yui3emxff2wbovi3pw38jc40v9vb62no
dd753f51-paba1svb4g7vsg2ulbn0tle0al7qkn5xwjp9nztalw

درباره جهان اس ام اس

پنل اس ام اس مارکتینگ جهان اس ام اس پیشرفته ترین و تخصصی‌ ترین پنل پیامک جهت ارسال پیامک خدماتی و تبلیغاتی در ایران می باشد

خدمات ما

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به جهان اس ام اس می باشد

logo-samandehi